Bardzo dobrze spisali się uczniowie klas szóstych w zawodach czwórboju lekkoatletycznego. W skład czwórboju wchodzą następujące konkurencje: bieg na 60 m, rzut piłeczką palantową, skok w dal lub wzwyż i bieg na 1000 m, co wymaga od zawodników dużej wszechstronności. Chłopcy zajęli IV miejsce, przegrywając tylko 5 punktów brązowy medal z SP 28 i wyprzedzając o 1 punkt SP 5. Rywalizacja była bardzo zacięta; świadczy o tym różnica tylko 19 punktów między zwycięską szkołą Sióstr Pijarek, a szkołą, która zajęła miejsce V ( odpowiednio 657 i 638 ). Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Borys Cierpisz, Maciej Galej, Tymoteusz Grzebieniak, Kacper Kalandyk, Konrad Rejment, Paweł Salitra, Sebastian Wolak. Gratulujemy!

red. Małgorzata Nastaj