呕yjemy w 艣wiecie, kt贸rego techniczne mo偶liwo艣ci i techniczne potrzeby rosn膮 w szale艅czym tempie. Dlatego matematyka ma tak szerokie znaczenie. Aby by膰 dobrym matematykiem niezb臋dna jest pracowito艣膰, systematyczno艣膰, up贸r, cierpliwo艣膰, a tak偶e osobista ciekawo艣膰. Posiadanie pasji to dar, kt贸ry nie ka偶dy z nas potrafi znale藕膰 i piel臋gnowa膰. Dzisiaj pasjonatom matematyki wr臋czone zosta艂y nagrody za uzyskanie wysokich miejsc w Mi臋dzynarodowym Konkursie- Kangur Matematyczny. Konkurs wywodzi si臋 z Australii, w chwili obecnej jest najbardziej masow膮 imprez膮 matematyczn膮 na 艣wiecie , w kt贸rej bierze udzia艂 ponad
6 000 000 uczestnik贸w z 80 kraj贸w. A oto nasi zwyci臋zcy:
馃弳Jan Bijo艣, kl. 6b- wynik bardzo dobry,
馃弳Milena Dryga艣, kl.8a- wyr贸偶nienie,
馃弳Emil Wojtowicz, kl.5b- wyr贸偶nienie,
馃弳Wojciech M臋cik, kl.4d- wyr贸偶nienie,
馃弳Filip Stok艂osa, kl.4a- wyr贸偶nienie.
Opiekunowie uczni贸w:
Iwona Bednarz
Barbara Krupa
Beata Stycze艅
Dariusz LenartGratulujemy zwyci臋zcom i 偶yczymy dalszych sukces贸w鈥硷笍
馃挭馃挭馃挭