W piątek 26 kwietnia 2024 roku uczniowie klas maturalnych XII Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Były podziękowanie dla uczniów, dyrekcji i nauczycieli. To zawsze jest wyjątkowe wydarzenie w życiu całej społeczności szkolnej, to czas celebracji osiągnięć, przyjaźni i wspólnych przeżyć, które pozostaną w naszych sercach na zawsze. To chwile pełne wzruszeń a niejednokrotnie i łez, które napłynęły do oczu, z myślą, że pewne momenty już nigdy nie powrócą …

Pani Dyrektor opowiedziała o dorobku szkoły i wkładzie każdego ucznia w jej rozwój. To był czas, by spojrzeć wstecz i docenić wszystkie trudy, ale też radości, jakie towarzyszyły im podczas nauki. Patrząc na te cztery lata, widzimy bowiem nie tylko podróż edukacyjną naszych uczniów, ale również ich osobistą ewolucję. Zmieniali się oni nie tylko intelektualnie, ale także emocjonalnie i społecznie.

Drodzy Absolwenci! Kończy się pewien rozdział Waszego życia, teraz czas na nowe wyzwania i przygody.
Życzymy Wam, abyście podążali za marzeniami z determinacją i wiarą we własne możliwości. Niech każdy dzień będzie pełen radości, sukcesów i niezapomnianych chwil. Trzymajcie się mocno swoich wartości i przekonań. Gratulacje i powodzenia!