W dniu 7 czerwca br. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbył się XV Finał Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „Dobre Rady na Elektroodpady – Oddaj mnie w dobre ręce – 2024” – konkurs kształtujący proekologiczne postawy uczniów w zakresie prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz zużytymi bateriami. Reprezentacja naszej szkoły „Elektryczni maniacy” z klasy VIII a zdobyli wysoki szóste miejsce spośród trzydziestu szkół biorących udział w konkursie. Wszyscy zostali nagrodzeni dyplomami, zestawem słuchawek bezprzewodowych i słodyczami.  Ponadto uczniowie wzięli udział w warsztatach wokalnych i zwiedzaniu Centrum Nauki Kopernik.

Dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie w działania na rzecz środowiska, w którym wszyscy żyjemy – „Elektryczni maniacy z klasy VIII a”