Szanowni Państwo!

W związku z panującą pandemią w codziennej pracy towarzyszyć nam będą nadzwyczajne środki ostrożności. Każdej klasie zostanie przypisana jedna sala lekcyjna, w której oprócz zajęć sportowych odbywać się będą zajęcia ze wszystkich przedmiotów nauczania. Przerwy międzylekcyjne uczniowie będą spędzać w strefach, w których znajdują się przypisane im sale lekcyjne. W strefie klas młodszych dzieci spędzać będą  przerwy pod opieką wychowawców w czasie wybranym przez nauczycieli. Wychowanie fizyczne i zajęcia ruchowe będą prowadzone w salach gimnastycznych lub przy sprzyjających warunkach pogodowych na boisku lub placu zabaw. Sale lekcyjne i korytarze będą regularnie wietrzone i dezynfekowane. Przy wejściu do szkoły obowiązywać będzie dezynfekcja rąk. W strefie wspólnej również maseczki. Szczegółowe procedury, będą obowiązywać na terenie placówki z uwzględnieniem postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia u uczniów lub  pracowników szkoły. Procedury zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły.

KLASA NUMER SALI
1asp sala_8