8 września 2018 roku uczniowie klasy 5asp wraz z rodzicami oraz przedstawiciele 3e gimnazjum, pod opieką nauczycieli: Renaty Bomby, Anny Ciechanowskiej, Agaty Lustofin i Anny Rządeczki, uczestniczyli już po raz kolejny w Narodowym Czytaniu w naszym mieście. Lekturą Narodowego Czytania było Przedwiosnie  Stefana Żeromskiego. Ponadto, przy fontannie multimedialnej zorganizowano liczne atrakcje dla dzieci i młodzieży. Nasi uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w niemal wszystkich formach aktywności zaproponowanych przez organizatorów. Dziękujemy dzieciom, młodzieży oraz rodzicom za wspaniałą zabawę i godne reprezentowanie naszej społeczności szkolnej w tak ważnym przedsięwzięciu. Zapraszamy za rok.

Zapraszamy za rok. Renata Bomba, Anna Ciechanowska, Agata Lustofin i Anna Rządeczka