Czy w Hiszpanii mówi się tylko po hiszpańsku? Jak witają się Hiszpanie? Co oznaczają symbole na hiszpańskiej fladze? – odpowiedzi na te, i inne pytania udzielili nam nasi goście wolontariusze stowarzyszenia INPRO, którzy odwiedzili nas dnia 14.11. Hiszpan Ismael i Elisa – mówiąca po hiszpańsku Francuzka –  przybyli do Rzeszowa w ramach europejskiego programu ERASMUS +. Przeprowadzili bardzo ciekawą lekcję na temat Hiszpanii i opowiedzieli nam o regionach, z których pochodzą, o tym jak spędzają wolny czas i czym się interesują. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję zadać naszym gościom pytania oraz przygotowali plakaty, które spodobały się naszym gościom. Był też czas na zabawę.

Wszyscy bardzo dobrze się bawili i ćwiczyli umiejętność komunikacji w języku hiszpańskim.

Spotkanie zorganizowała Agata Lustofin