Zachęcam wszystkich uczniów klas I- III do wzięcia udziału w międzynarodowym projecie: „ Handmade with Love”.

Projekt został stworzony by dzielić się z uczniami z różnych krajów pomysłami na prace plastyczne. Tworząc prace wykorzystujemy różne techniki: origami, quilling, scrapbooking. Malujemy kredkami, farbami, pisakami, szyjemy.

W każdym miesiącu mamy temat przewodni do którego tworzymy prace plastyczne dowolną techniką i zgodnie z Waszą wyobraźnią. Temat przewodni na maj to : KWIATY. Twórzcie i przysyłajcie zdjęcia prac na adres kreatywnaswietlica.sp30@gmail.coma później prace zostaną zamieszczone na platformie eTwinning. Pokażmy dzieciom z różnych krajów jak kreatywne i uzdolnieni są uczniowie z SP 30 w Rzeszowie. A na zdjęciu możecie zobaczyć co już udało się nam wspólnie stworzyć.

Założyciel projektu: Lidia Hajnus