25 września w naszej szkole włączyliśmy się w ogólnopolską akcję charytatywną #Dzień Szpilek, zainicjowaną przez Klinikę Przylądek Nadziei. Akcja jest formą pomocy dla małych wojowników z Kliniki Onkologicznej Przylądek Nadziei. W ten dzień uczennice i nauczycielki z naszej szkoły podjęły wyzwanie i założyły szpilki – w szczytnym celu. Opublikowano zdjęcia na Facebooku i Instagramie szkoły z hashtagiem #DzienSzpilek. 
Za każde udostępnione zdjęcie, Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, otrzymała 2 zł na rzecz pacjentów ze szpitala.
 Fundacja od 30 lat zakupuje drogie, nierefundowane leki oraz nowoczesny sprzęt medyczny, finansuje terapie i rehabilitacje, a także prowadzi unikatową w skali kraju Klinikę Mentalną, w której wsparcie psychologiczne otrzymują nie tylko pacjenci, ale także ich rodzice. Nie mogliśmy przejść obok obojętnie. Dziękujemy naszym uczennicom za wsparcie.
Organizatorzy: Wioleta Opar, Klaudia Kochanowicz-Filip i Anna Ciechanowska
Zamknij menu
Skip to content