Wkrótce wiosna, w związku z tym, uczniowie klas pierwszych godnie pożegnali zimę, recytując wiersze o tej pięknej porze roku. 11 marca w naszej szkole, odbył się konkurs recytatorski ” Zimo, ach to Ty”. Reprezentanci klas pierwszych wyłonieni w eliminacjach klasowych, zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, s zarazem aktorskie. Emocje były ogromne, bo i poziom uczestników niezwykle wysoki. Nasze szanowne jury w osobie Pani dyrektor Jolanty Pietrasz oraz Pani Małgorzaty Dołowackiej, miało trudne zadanie, ale udało się wyłonić „najlepszych z najlepszych”. Oto nagrodzeni uczniowie: Miłosz Łojek I b, Mateusz Trojan I a, Martyna Rębisz I c, Bartosz Rak I a, Anastazja Hogendorf I d. GRATULUJEMY!!!