Dziś chciałbym pochwalić się czymś co jest moim drugim ja. Od kilku lat poświęcam się, i oddaje w pełni muzyce.
Gdyby nie byłoby jej w moim życiu, myślę ,że nie widziałbym świata w takich kolorach w jakich widzę teraz. Towarzyszy mi ona od urodzenia dodaje odwagi, wprowadza w melancholię, smuci, rozmiesza. Każdy mój nastrój przelewam na papier, rozbijam każdy mały szczegół mojego samopoczucia i tworze z niego literki, z których układają się zdania.
Dla mnie nauka nowych rzeczy jest sztuką którą z każdym nowym dniem chce polepszać i doskonalić.
Cieszę się że moja szkoła potrafi zrozumieć tak odrębnych ludzi jak ja, a nauczyciele z ciekawością pytają i wczuwają się razem ze mną w to co dla mnie ważne.
Od niedawna uczę się tzw. Mix/masteringu,
dzięki któremu mógłbym w przyszłości sam poprawiać sobie piosenki i obrabiać na przykład dźwięk. Dzięki wiedzy którą zdobywam, będę mógł w przyszłości zajmować się produkowaniem piosenek, i miejmy nadzieje założyć swoje własne studio nagrań. Podczas długiej przerwy od normalnych szkolnych lekcji nie próżnowałem zacząłem pracować nad własnym studiem w którym będę mógł ćwiczyć i się rozwijać.
Ten krótki artykuł napisałem po to, by zasiać w Was pragnienie poznania i rozwijania siebie samego, rozwijania własnych pasji ( może talentów), poszukiwania w sobie czegoś wartościowego.
 
 
Co dokładnie znaczy mix/mastering-
 
Mastering – końcowy etap procesu realizacji produkcji muzycznej, podczas którego wydobywa się niuanse brzmieniowe realizowanego materiału.
Miksowanie muzyki – łączenie (mieszanie) w jeden strumień kilku sygnałów dźwiękowych, z których każdy jest nośnikiem informacji muzycznej.