Nasza szkoła dołączyła do projektu „Szkoła z Pasją”. Dzięki udziałowi w projekcie nasi uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w niezwykłych spotkaniach z wybitnymi sportowcami, artystami i muzykami. To między innymi zwycięzcy programu Mam Talent, mistrzowie Świata, rekordziści Świata i Guinnessa w różnych dyscyplinach. Twórcą projektu jest rzeszowski sportowiec – Krystian Herba – 6-krotny rekordzista Guinnessa, rekordzista Świata oraz 2-krotny uczestnik programu „Mam Talent”. Pierwszym „Mistrzem”, który odwiedził naszą szkołę, prezentując swoją pasję będzie Szymon Skalski – 2-krotny Mistrz Świata, 2-krotny Mistrz Europy oraz wielokrotny Mistrz Polski w Football Freestyle czyli w trikach piłkarskich. Wydarzenie poprowadził Grzegorz Pittner – Mistrz Polski w Popping’u (rodzaj tańca). Na scenie pojawił się także Krystian Herba. Spotkanie miało również charakter edukacyjny. Oprócz możliwości zobaczenia Szymona w akcji na żywo uczniowie usłyszeli historię jego pasji. Dowiedzieli się, w jaki sposób chłopak mieszkający w małej wsi został najlepszym zawodnikiem na świecie.