Forum Licealisty ciąg dalszy. 10 listopada – wizyta studyjna w PWSW w Przemyślu, w Instytucie Humanistyczno-Artystycznym, na kierunkach Architektura Wnętrz i Projektowanie Graficzne. Wizyta rozpoczęła się od prezentacji prac dyplomowych: wizualizacji 3D, animacji, rekonstrukcji zabytkowych budynków, projektów pojazdów, a nawet pojawił się miły rzeszowski akcent – projekt przebudowy i dostosowania starego dworku na osiedlu Słocina (już realizowany). Następnie Forumowicze mogli wejść do sal, w których odbywały się zajęcia, porozmawiać z profesorami i studentami, zobaczyć sprzęt i prace studentów: plakaty, rysunki, projekty mebli, rzeźby… Padło wiele pytań. Na koniec, uczestniczyli w warsztatach rysunku oraz wycinania ploterem. O tych kierunkach wiemy już wszystko. Wizyta bardzo inspirująca dla Forumowiczów, ale również dla opiekunów: Jolanty Stefańskiej-Wacław, Klaudii Kochanowicz-Filip i Anny Ciechanowskiej.

red. Anna Ciechanowska