W naszym kalendarzu 21. i 22. stycznia to dni szczególne, wtedy bowiem swoje święto obchodzi każda Babcia i każdy Dziadek, przyjmując życzenia i podarki od swoich ukochanych wnuków. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły działający w ramach Szkolnego Koła Wolontariatu postanowili, w imieniu całej naszej szkolnej społeczności okazać swoją pamięć mieszkańcom Domu Seniora w Rzeszowie, przygotowując dla nich okolicznościowe kartki z życzeniami. Potwierdzeniem słuszności tej inicjatywy były łzy szczęścia i wzruszenia pojawiające się w oczach Babć i Dziadków, gdyż dla wielu z nich życzenia od naszych wolontariuszy były w tym dniu jedynym znakiem pamięci od przedstawicieli młodego pokolenia. Ciepłe przyjęcie tego pomysłu będzie z pewnością motywacją do nawiązania stałego kontaktu z naszymi Sąsiadami. 

 

red. Monika Pietryka