MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ

12 października uczestniczyłam w niesamowitej premierze filmu „UCIECZKA O RZECZYWISTOŚCI” w którym główne role obsadzone były przez absolwentów ZSO nr 4.

ROBERTO AGAZZI i PIOTR MAZUR z konsekwencją spełniają swoje cele i marzenia. Producentem filmu jest Grupa Filmowa AFAIR OZ, do której Roberto i Piotr należą, reżyserem Artur Ryś, a scenariusz napisali: Wiktoria Mroczka i Artur Ryś. Film opowiada o braku tolerancji i prześladowaniu w szkole. Główny bohater (Piotr Mazur) pokonując barierę czasową, przenosi się do średniowiecza, gdzie dzięki swojej wiedzy i wytrwałości ratuje lud Króla – w tej roli Sławomir Andres, od plagi, a sam pod okiem rycerza – przewodnika (Roberto Agazzi), nabywa cechy męstwa i odwagi. Część scen nagrywana była, dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Jolanty Pietrasz w naszej szkole. Warto wierzyć w marzenia i dążyć do ich spełnienia, tym bardziej, że przy okazji poruszone zostają problemy współczesnej młodzieży.

GRATULUJĘ z całego serca odważnym młodym Twórcom i Aktorom.

Pełna obsada filmu na dołączonych zdjęciach plakatów. 

red. Kinga Klaczkowska Noworol