6 grudnia w Filharmonii Rzeszowskiej odbył się wspaniały Koncert Świąteczny. Uczestniczyła w nim duża część Społeczności Uczniowskiej naszej szkoły.
 
ORKIESTRA SYMFONICZNA FILHARMONII PODKARPACKIEJ
MIETEK SZCZEŚNIAK – śpiew
ANIA SERAFIŃSKA – śpiew

Paweł Steczek – fortepian, akordeon, aranżacje, opracowanie, instrumentacja
Małgorzata Otremba – flet
Andrzej Otremba – gitara
Kosma Kalamarz – gitara basowa
Łukasz Kurek – perkusja

Elżbieta Lewicka – słowo

W tym wyjątkowym wydarzeniu wypełnionym najsłynniejszymi utworami bożonarodzeniowymi i wspaniałą atmosferą. Utwory, zaprezentowane podczas koncertu wykonywane były przez największe gwiazdy światowej muzyki rozrywkowej i jazzowej m.in.: Frank Sinatra, Nat King Cole, Natalie Cole, George Michael, Mariah Carey, Michael Buble…
Last Christmas, Let It Snow, Silent Night, Feliz Navidad to tylko niektóre z przebojów, które tego wieczoru usłyszymy w zupełnie nowej odsłonie, zaaranżowane i opracowane przez Pawła Steczka (fortepian, akordeon).

red. na podst. inf. Filharmonii Podkarpackiej
 
Kinga Klaczkowska Noworol