23.09 na stadionie Resovii odbyły się Indywidualne Mistrzostwa LA „Igrzyska Dzieci” na szczeblu miejskim. W zawodach startowała reprezentacja naszej szkoły w składzie: Jan Bijoś, Borys Cierpisz, Maciej Galej, Tymoteusz Grzebieniak, Kacper Kalandyk, Konrad Rejment, Paweł Salitra, Sebastian Wolak, Oskar Stolarski. Bezkonkurencyjny okazał się Sebastian Wolak zajmując I m. w biegu na 60 m, zdobywając miano najszybszego zawodnika w Rzeszowie. Serdeczne gratulacje!       

red. Małgorzata Nastaj   

                    Z powodzeniem startowali reprezentanci naszej szkoły w III Otwartych Mistrzostwach Rzeszowa Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce. Zawody odbywały się w Uniwersyteckim Centrum Lekkoatletycznym, a najlepiej spisał się Sebastian Wolak zajmując II miejsce w biegu na 60 m w kategorii klas 5-6. Patrycja Kruczek zajęła III miejsce w skoku w dal klas 7-8 i w tej samej konkurencji IV była Oliwia Lencewicz. IV m. zajął także Konrad Rejment w skoku w dal klas 5-6. Skład naszej reprezentacji uzupełniali: Borys Cierpisz, Alan Piątek, Colt Steinhour, Sebastian Adamczyk, Kacper Wandasiewicz, Antoni Baran, Igor Bednarczyk, Alan Kmiotek.