Napis "ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 23/24 PONIEDZIAŁEK 04.09.2023" otoczony grafikami kojarzącymi się ze szkołą i rozpoczęciem nauki typu plecak, budzik, dzwonek, książka.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się w poniedziałek, 4 września 2023 r., według poniższego harmonogramu:

Godzina 08.00 – Msza św. w kościele parafialnym dla całej społeczności ZSO4.

Godzina 09.00 – Pasowanie na Ucznia Klasy I SP w holu szkoły, a następnie spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych oraz spotkanie klas II-V SP z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Godzina 10.00 – spotkanie klas I LO w holu szkoły, a następnie spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych oraz spotkanie klas VI-VIII SP i II-IV LO z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Spotkania poszczególnych klas z wychowawcami odbędą się w salach, których wykaz będzie znajdował się w holu i na drzwiach szkoły.